English
Turkish
Bize e-posta gönderin: [email protected] 
Children

The LIttle Society Charity sitesine hoşgeldiniz

Amaçlarımız

Neyi? - Bu oluşum, kısa bir süre önce İngiltere’de kurulan “The Little Society “ adlı yardım kuruluşunun amaçlarını hedef alarak, yardım almayı hak ettiğine inandığımız ve doğru olanı desteklemek için Kuzey Kıbrıs’taki hayır kurumlarına ve yerel kuruluşlara bağış yapabilmek amacı ile kurulan yardımsever bir projedir.

Kim? - Esas vurgumuz çoçuklar ve çocuklar için amaçlananlar üzerinedir. Bunun yanı sıra doğrudan veya dolaylı olarak olarak çocuklar yararına hayır amaçlı aktiviteler ve uğraşları da desteklemekteyiz.

Nerede? - Amacımız; herhangi bir ırk veya köken ayırımı yapmadan , bağlı oldukları hayır kurumlarından finansal sıkışıklık ve kaynakların azlığı nedeni ile yardım alamayan, toplumumuz içerisinde ihtiyacı olan ve çaresiz durumda kalan kişi veya gruplara yardım etmektir. Bazı durumlarda bu, kayıtlı başka herhangi bir hayır kurumundan yardım göremeyen bir kişi veya bağımsız bir grup olabilir.

Nasıl? - Bu, İngilterede bulunan ”The Little Society” kurumunun etkinliklerine paralel olarak, bağış yolu ile değil de yardım eli uzatarak yapılacak olan yardım türüdür. Bu Fonun kriterlerine uyan herhangi bir ihtiyaç tespit edildiği anda, yapılacak yardım nakit olarak değil malzeme olarak yapılacaktır. Bununla birlikte, toplumda saygın bir yerde olan organizasyonlarda yaratacağımız bilinçlendirme ve bu konu üzerinde yaptığımız tanıtımlar, gerek organizasyonların gerekse toplumumuzun bize katkıda bulunmasını teşvik edeceğini umuyoruz.
Education Minister

Neden? - Çocuklarımıza yardım etmekteki amaç ve ısrarımız, çocuklarımızın hayatları, umutları ve mutluluklarının erken yaşlarda zarar ördüğündendir. Dileğimiz, yapabildiğimiz kadar yardım ederek, Kuzey Kıbrıs’ta yaşayan çocuklarımızın mağruz kaldıkları mahrumiyeti en aza indirgemektir.

üst

Anasayfa | Hakkında | Bağlantı | İletişim
© 2013 The Little Society of Kyrenıa. Tüm Hakları Saklıdır.

Web design: www.kibkom.net